Poniżej publikujemy listę stron internetowych, które warto odwiedzić

 1. www.rozaniecrodzicow.pl
  W Różańcu Rodziców codziennie odmawiamy za nasze dzieci jedną dziesiątkę różańca, wspólnie z innymi rodzicami. Prosimy Boga o błogosławieństwo i ochronę dla naszych dzieci.
 2. www.liturgia.wiara.pl
  Strona społeczności miłośników liturgii. W portalu czytelnicy znaleźć mogą ważne informacje dotyczące Kościoła, innych wspólnot chrześcijańskich oraz innych religii. Nie brakuje też jednak informacji dotyczących życia społecznego, nauki i kultury zarówno w Polsce jak i na świecie. Nie samą wiarą chrześcijanin żyje, ale na wszystko stara się patrzyć oczyma wiary.
 3. opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/franciszek_i/adhortacje/amoris_laetitia_19032016.html
  POSYNODALNA ADHORTACJA APOSTOLSKA AMORIS LAETITIA Ojca Świętego Franciszka do biskupów, do kapłanów i diakonów, do osób konsekrowanych, do małżonków chrześcijańskich i do wszystkich wiernych świeckich o miłości w rodzinie.
 4. poczatekwiecznosci.pl/
  Na tym blogu Monika i Marcin piszą o (kolejność przypadkowa): miłości, relacjach, rodzinie, gadżetach, podróżach, kulinariach, no, po prostu, samo życie.
 5. www.szkolabiblijna.gda.pl
  Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej została stworzona specjalnie z myślą o dorosłych, pracujących lub studiujących osobach, które nie mogą sobie pozwolić na udział w pełnych studiach teologicznych, czy nawet w kursach weekendowych, a pragną zgłębić wiedzę na temat Pisma Świętego.
 6. www.orygenes.pl
  18 września w sieci wystartował nowy portal e-learningowy Orygenes+ University (www.university.orygenes.pl). To bliźniak istniejącego od  10 lat portalu biblijnego Orygenes+ i pierwsza w Europie darmowa i otwarta dla każdego platforma e-learningowa z kursami z biblistyki na poziomie podstawowym, zaawansowanym i doktoranckim. Na start użytkownicy platformy mają do dyspozycji 52 kursy, czyli ponad 500 godzin wykładów.