Odwiedziny duszpasterskie w Parafii Przysiek A.D. 2019/2020

Odwiedziny duszpasterskie odbywają się: od poniedziałku do piątku od godz. 15.30; soboty od godz. 9.30; niedziele od 14.30.

28.XII.2019 – Sobota od godz. 9.30:
Ul. Toruńska numery parzyste (początek od ul. Długiej), ul. Prosta, ul. Przy Kanale.

29.XII.2019 – Niedziela, od godz. 14.30:
Ul. Kręta, ul. Cicha, ul. Sołecka, ul. Myśliwska.

30.XII.2019 – Poniedziałek, od godz. 15.30:
Ul. Cedrowa, Toruńska numery nieparzyste (początek od ul Cedrowej), ul. Baśniowa.

02.I. 2020 – Czwartek, od godz. 15.30:
Ul. Długa cała (od ul. Leśnej).

03.I. 2020 – Piątek, od godz. 15.30:
Ul. Morelowa (początek od granic Torunia), Parkowa, Kasztanowa, ul. Wspólna 2 a b.

04.I. 2020 – Sobota, od godz. 9.30:
Ul. Wspólna 3 a b, ul. Wspólna 5 a b, ul. Wspólna 4.

05.I. 2020 – Niedziela, od godz. 14.30:
Ul. Wspólna 1 a b c, Wspólna 7.

06.I. 2020 – Poniedziałek (Uroczystość Objawienia Pańskiego), od godz. 14.30:
Błotka, ul. Świerkowa, ul, Leśna (cała).

 07.I. 2020 – Wtorek, od godz. 15.30:
Ul. Kalinowa, ul. Zajęcza, ul. ul. Wróblowa.

08.I. 2020 – Środa, od godz. 15.30:
Ul. Lisia, ul. Zielony Zakątek, ul. Liliowa.

09.I. 2020 – Czwartek, od godz. 15.30:
Ul. Słonecznikowa, ul. Bratkowa, ul. Storczykowa, ul. Rumiankowa.

10.I. 2020 – Piątek, od godz. 15.30:
Ul. Osiedlowa (od ul. Sosnowej), ul. Miła, ul. Różana.

11.I. 2020 – Sobota, od godz. 9.30:
Ul. Krokusowa, ul. Narcyzowa, ul. Tulipanowa, ul. Fiołkowa.

12.I. 2020 – Niedziela, od godz. 14.30:
Ul. Kanarkowa (początek), ul. Żurawia.

13.I.2020 – Poniedziałek, od godz. 15.30:
Ul. Polna, ul. Cisowa, ul. Sosnowa, ul. Lipowa, ul. Brzozowa.

14.I.2019 – Wtorek, od godz. 15.30:
Ul. Kościelna, ul. Słowikowa.

15.I.2020 – Środa, od godz. 15.30:
Ul. Nagietkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Ks. J. Popiełuszki.

16.I.2020 – Czwartek, od godz. 15.30:
Ul. Jaśminowa (od ul. Długiej) blok Nr 9 (do ul. Irysowej).

17.I.2020 – Piątek, od godz. 15.30:
Ul. Jaśminowa – cała (od ul. Irysowej), ul. Krucza.

18.I.2020 – Sobota, od godz. 09.30:
Ul. Słoneczna, ul. Azaliowa, ul. Sasankowa.

19.I.2020 – Niedziela, od godz. 14.30:
Ul. Chabrowa (początek), ul. Kwiatowa 1-9 (blok)

20.I.2020 – Poniedziałek, od godz. 15.30:
Ul. Irysowa (początek ), Ul. Kwiatowa 12-31 (lewa strona od ulicy Irysowej).

21.I.2020 – Wtorek, od godz. 15.30:
Ul. Kwiatowa 37-57 (od ul. Toruńskiej).

22.I.2020 – Środa, od godz. 15.30:
Ul. Konwaliowa (od ul. Azaliowej), ul. Goździkowa, ul. Astrowa, ul. Polna 2, 3, 4.

23.I.2020 – Czwartek, od godz. 15.30:
Ul. Paproci (od ul. Liliowej).

24.I.2020 – Piątek, od godz. 15.30:
Rozgarty Nr 63 (początek od rodziny Strzeleckich), ul. Sowia, ul. Maślakowa, ul. Grzybowa,

25.I.2020 – Sobota, od godz. 09.30:
Ul. Pieczarkowa (początek od ul. Leśnej), ul. Jałowcowa, ul. Borowikowa. 

26.I.2020 – Niedziela, od godz. 14.30:
Ul. Sarnia (od nr 1)

27.I.2020 – Poniedziałek od godz. 15.30:
Uzupełnienie odwiedzin kolędowych, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Drodzy Parafianie, zwracam się z prośbą, tak jak i w ubiegłym roku, aby nie częstować mnie posiłkami, ale z chęcią poczęstuję się babką, drożdżówką lub innym suchym ciastkiem i napiję wody mineralnej.

Ministranci będą nosili ze sobą kropidło i poświęconą wodę, więc nie potrzeba biegać do kościoła po święconą wodę. Można również postawić wodę niepoświęconą. W trakcie błogosławieństwa ksiądz poświęci ją.

Ministranci będą zbierali ofiary na swoje potrzeby, ale 1 złotówkę od wejścia przekażą do kasy wspólnej. Dzięki kasie wspólnej będą mogli  – jako Wspólnota Liturgicznej Służby Ołtarza, decydować o ich przeznaczeniu, np. na rekolekcje wakacyjne, pielgrzymki, ect.